Antalya

Ziebart Hem Kalıcı Hem Hesaplı

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

Ziebart kampanyalarının ve duyurularının tarafıma aşağıda izin verdiğim kanallar ile yapılmasını onaylıyorum.


ANTALYA İSTASYONU YENİLENDİ!
CAM FİLMİ, BOYA KORUMA, BOYA KORUMA FİLMİ, DETAYLI TEMİZLİK ve tüm diğer araç ve motosiklet koruma uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

 
Antalya Cam Filmi, Oto Cam Filmi Antalya. Antalya Boya koruma, Antalya Boya Koruma Filmi
 


Ziebart Antalya İstasyonumuzda başta cam filmi ve boya koruma uygulamaları olmak üzere tüm Ziebart koruma işlemleri yapılmaktadır.
Antalya oto cam filmi konusunda çok önemlidir. Zira güneşin zararlı etkilerinden hem kendi sağlığımızı, hem ailenizin sağlığını hem de aracınızı korumak için cam filmi Antalya için vageçilmezdir.

Antalya Oto cam filmi konusunda dünya lideri Ziebart Markalı cam filmlerini tercih ederek hem 5 katmanı ile çizilmeye karşı en dayanıklı cam filmlerini kullanmakta hem de ömür boyu garanti ile aracına değer katmaktadır.

Cam filmi, boya koruma, detaylı iç dış temizlik ve diğer araç koruma uygulamalarımızla aracınıza değer katıyoruz. Her türlü ihtiyacınız için deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz. 

 
ÖNEMLİ NOT !

Sayın müşterilerimiz,“Hizmet Noktaları” sayfalarında yer alan istasyonlarımızın dışında, başka hiçbir servis noktamız ve mobil hizmetimiz yoktur. Lütfen bu tarz sahte uygulama yapmak isteyenlere dikkat ediniz.

Ziebart Antalya İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres     : Aspendos Bulvarı Tarım Mah. Mancalar İş Merk. 98/A Muratpaşa / Antalya
Telefon  : 0242 311 88 35
E-posta  : antalya@ziebart.com.tr
 

BİZE ULAŞIN

Adres     : Aspendos Bulvarı Tarım Mah. Mancalar İş Merk. 98/A Muratpaşa / Antalya
Telefon  : 0242 311 88 35
E-posta  : antalya@ziebart.com.tr
 

© Ziebart Türkiye 1991 - 2017 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.

web tasarım