Ziebart Hem Kalıcı Hem Hesaplı

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

Ziebart kampanyalarının ve duyurularının tarafıma aşağıda izin verdiğim kanallar ile yapılmasını onaylıyorum.

ALDIĞINIZ HİZMETLER İÇİN

GÖNDER

Yıldırım Canyürek

2ncı el almıs oldugum aracımı Altunızade zıebart ıstasyonuna goturdum.Altın zırh koruma-ses yalıtımı-pas onleme yaptırmak ıstedım..Bayı sorumlusu Murat Karaca -Erman ötkör-ve zıya usta cok ıyı karsıladı.Mısafırperverlıgı guler yuzlulugu ıle mukemmel ınsanlar.Aracımı aldıgımda bazı ısteklerım daha oldu.Itıraz etmeden tekrar getırın elden gecırırız sız uzulmeyın dedı.Tekrar goturdugumde yıne aynı guleryuz ve ılgı ıle karsıladılar.Burdan Murat KARACA-Erman OTKOR ve Zıya ustaya ve tum altunızde zıebart calısanlarına tsk ederım.
ÇEŞİTLİ YORUMLAR TÜMÜ
SIKÇA SORULAN SORULAR TÜMÜ
Aracınızın teknik el kitabını okumanızı öneririz. Bu kitapta da göreceğiniz üzere otomobil üreticileri çevre kirliliklerinin, atmosferden gelen atıkların, çamur, tuz vs.'nin yol açtığı paslanmaları garanti kapsamı dışı bırakmışlardır ve aracınızın altını periyodik bir şekilde yıkatmanızı önerirler. Paslanmamış aracın ikinci el değeri her zaman daha yüksektir. Pasa karşı önlemde Ziebart bir dünya lideridir ve otomobil yeni iken Pas Önleme Sistemi uygulandığında Ömür Boyu Garanti vermektedir.

RESİM GALERİSİ

Daha fazla resim görmek için Tıklayın

VİDEO GALERİSİ

Daha fazla video görmek için Tıklayın

© Ziebart Türkiye 1991 - 2017 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.

web tasarım