OTO CAM FİLMİ

Ziebart’ın yüksek kaliteli metalize cam filmleri ömür boyu garantisi ile sizin için en iyi tercih olacak.

Ziebart Cam Filmi zararlı UV ışınlarını %99,9 oranında keser. Güneş ısısını keserek klima kullanımını azaltır yakıt tasarrufu ve konforlu bir sürüş sağlar. Kaza anında kırılan camların dağılarak yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller. 

KONFORLU BİR SÜRÜŞ VE
SAĞLIĞINIZ İÇİN EN İYİSİ

Ziebart Cam filmleri dünyada ulaşılan en kaliteli ürünlerdir. Cam filmi uygulamalarında da Ziebart dünya lideridir. Ziebart tarafından uygulanan cam filmleri ömür boyu garantilidir.

Cam filmi kullanıcısına konfor, ekonomi ve güven sağlar. Film kaplanmış camlar güneşin zararlı ışınlarına karşı % 99.9 UV (ultra viole) filtresi sağlar. Ayrıca güneş ışınlarının ısıtıcı etkisini de % 65’e varan oranda keser. Böylece sizin ve ailenizin daha konforlu bir seyahat yapmasına imkan sağlar. Klimayı daha az kullanacağınız için hem ekonomi yapmış olursunuz hem de klimaya bağlı rahatsızlıklardan çocuklarınızı korumuş olursunuz. Ayrıca Ziebart’ın size sunacağı koruma film grubu aracınızın camlarının herhangi bir kazada yada hırsızlık girişiminde dağılmasını engeller. Araç camı tuz buz olsa bile dağılmayarak tek parça halinde kalır, özelikle kaza durumlarında kesiklere bağlı yaralanmaların önüne geçilmiş olur.

Ziebart Cam filmi Uygulamalarında, yılda bir kez kontrolünün yapılması koşulu ile üretim hatalarına ve kalkma, kabarma,
soyulma ve solma gibi hatalara karşı ömür boyu garantilidir. Ziebart bayilerinden yaptırdığınız uygulama karşılığında alacağınız garanti belgesi size ömür boyu güvence sağlayacaktır.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar