CAM FİLMİ

Ziebart'ın yüksek kaliteli cam filmleri ömür boyu garantisi ile sizin için en iyi tercih olacak.
Sıfır Otomobil Kullanılmış Otomobil Sıfır Suv Kullanılmış Suv
1250₺ 1250₺ 1650₺ 1650₺
Tavsiye edilen satış fiyatı. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Ziebart Cam filmleri bu sektörde dünyada ulaşılan en kaliteli ürünlerdir. Cam filmi uygulamalarında da Ziebart dünya lideridir. Ziebart tarafından uygulanan cam filmleri ömür boyu garantilidir.


Cam filmi kullanıcısına konfor, ekonomi ve güven sağlar. Film kaplanmış camlar güneşin zararlı ışınlarına karşı % 99.9 UV (ultra viole) filtresi sağlar. Ayrıca güneş ışınlarının ısıtıcı etkisini de % 65'e varan oranda keser. Böylece sizin ve ailenizin daha konforlu bir seyahat yapmasına imkan sağlar. Klimayı daha az kullanacağınız için hem ekonomi yapmış olursunuz hem de klimaya bağlı rahatsızlıklardan çocuklarınızı korumuş olursunuz. Ayrıca Ziebart’ın size sunacağı koruma film grubu aracınızın camlarının herhangi bir kazada yada hırsızlık girişiminde dağılmasını engeller. Araç camı tuz buz olsa bile dağılmayarak tek parça halinde kalır, özelikle kaza durumlarında kesiklere bağlı yaralanmaların önüne geçilmiş olur.

Ziebart Cam filmi uygulamaları çizilmeye karşı dayanıklı olması, kabarmaya ve solmaya karşı ömür boyu garantilidir. Ziebart bayilerinden yaptırdığınız uygulama karşılığında alacağınız garanti belgesi size ömür boyu güvence sağlayacaktır.

Ziebart cam filmi uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.