CERAMIC Z-GLOSS®

Boya Korumada nano-teknoloji; Z-Gloss® Seramik Kaplama.
Sıfır Otomobil Kullanılmış Otomobil Sıfır Suv Kullanılmış Suv
2290₺ 2750₺ 2750₺ 3150₺
Tavsiye edilen satış fiyatı. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Z-Gloss® Seramik Kaplama , Ziebart’ın otomobilinizin boyasını mümkün olan en uzun süre korumak için 60 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği gerçek seramik kaplamadır.

Z-Gloss® Seramik Kaplama otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik 9H sertlik derecesi ile aracın boyasını olumsuz dış etkenlere karşı bir zırh gibi koruma altına alır.

Özel geliştirilmiş 3 ayrı kimyasaldan oluşan çok katmanlı formülü, aracınızı kimyasal dış etkenlere , asit yağmurlarına, kuş pisliklerine, reçineye karşı korurken aynı zamanda aracın boyasında mikro çizik oluşumunuda engeller. Ziebart’ın ön gördüğü koruma süresince araç boyasının parlaklığını koruyarak otomobilinizin her zaman yeni görünmesini sağlar.

Z-Gloss®  Ziebart'ın 60 Yıllık deneyim ve arge çalışmalarının bir ürünü olarak şu an dünyada uygulanabilecek en iyi seramik kaplamadır. 

Z-Gloss® uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.