DIAMOND GLOSS®

Ziebart Diamond Gloss® Boya Koruma ile aracınız her zamankinden daha parlak.
Sıfır Otomobil Kullanılmış Otomobil Sıfır Suv Kullanılmış Suv
1150₺ 1300₺ 1300₺ 1490₺
Tavsiye edilen satış fiyatı. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Diamond Gloss® Ziebart'ın uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarının bir ürünüdür. Dünya da boya koruma endüstrisinin en üst standart olarak kabul ettiği ürün Diamond Gloss®'dur.Aracın doğa şartlarından etkilenmesi son derece doğaldır.

Aracın boyasında zamanla oluşacak kılcal çizikler, mat görünüm, reçine ve kus pisliklerinin oluşturduğu lekeler kaçınılmazdır.

Oluşan bu olumsuz faktörlere karşı aracınızı nano teknolojisiyle en iyi Diamond Gloss® korur.Diamond Gloss®  boya koruma belli periyotlarla aracınıza uygulandığında mümkün olan en yüksek koruma ve parlaklık sağlanır. Ziebart teknisyenlerinin aracınızdaki çizikleri Ziebart pasta grubuyla 3 aşamalı bir çalışmayla gidermesi sonrasında uygulayacakları Diamond Gloss®  boya koruma aracınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturur.


Diamond Gloss® uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.