PROTECT-A-SHINE®

Boya koruma sistemlerinde hızlı ve ekonomik çözüm.
Sıfır Otomobil Kullanılmış Otomobil Sıfır Suv Kullanılmış Suv
950₺ 1090₺ 1090₺ 1250₺
Tavsiye edilen satış fiyatı. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Ziebart Protect-A-Shine® işlemi aracınızın boyasındaki zift, sinek artıkları, reçine, demir tozu gibi kalıntıların özel eldivenlerle yıkanmasıyla başlar. Bütün yüzeyler el ile detaylı bir şekilde temizlenir. Krom ve plastik yüzeyler, jantlar, tekerlekler ve camlar detaylı bir şekilde her biri kendi bölgesi için Ziebart tarafından üretilmiş özel ürünlerle temizlenerek eski parlaklığına geri döndürülür. Aracınız itina ile temizlendikten sonra Ziebart Protect-A-Shine®️ aracın bütün dış yüzeylerine uygulanarak güçlü bir koruma ve kalıcı parlaklık sağlanmış olur. Ziebart Protect-A- Shine®️ Ziebart mühendislerinin yaptıkları AR-GE çalışmaları sonucunda üretilmiş son derece etkili bir boya koruma ürünüdür. Uzun süreli bir koruma ve parlaklık sağlar.

Protect-A- Shine® uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.