Z-SHIELD® PPF

Aracınız dış yüzeyi Ziebart Z-Shield® Boya Koruma Filmi ile çok daha güvende.
Sıfır Otomobil Kullanılmış Otomobil Sıfır Suv Kullanılmış Suv
- - - -
Tavsiye edilen satış fiyatı. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Z-Shield® PPF Poliüretan bazlı bir üründür. Dünya da sıklıkla kullanılan PVC bazlı koruma filmlerine kıyasla çok daha güçlü ve uzun süreli koruma sağlar. PVC filmler kaputa kaynayıp çok zor sökülebilir bir hale gelmelerine karşın Z-Shield® PPF yıllar sonra aracın yüzeyinden söküldüğünde altından ilk gün aldığınız parlaklığıyla aracınız çıkar.

Z-Shield® Boya Koruma Filmi; çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği lekeleri, asit yağmurları, hava kirliliği, erimiş asfalt gibi dış etkenlerden aracınızı koruyarak, orijinal görüntüsünü güvence altına alır.

Z-Shield® şeffaf boya kalkanıdır. Aracınızın rengini ve görüntüsünü etkilemeden yüzeye yapışır. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. Aracın orijinal boyası korunarak bir gün satmak istediğinizde kolayca sökülen Z-Shield® boya koruma kalkanının altından aracınız tamamen orijinal boyası ile çıkar ve değerine değer katılmış olur.

Z-Shield® Boya koruma filmi uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.