Z-SHIELD® PPF Araç Kaplama

Aracınız dış yüzeyi Ziebart Z-Shield® Boya Koruma Filmi ile çok daha güvende

Araç Kaplama PPF, Aracınızın rengini ve görüntüsünü etkilemeden yüzeye yapışır. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. 

Z-Shield ŞEFFAF BOYA KORUMA

Z-Shield® PPF Poliüretan bazlı bir üründür. Dünya da sıklıkla kullanılan PVC bazlı koruma filmlerine kıyasla çok daha güçlü ve uzun süreli koruma sağlar. PVC filmler kaputa kaynayıp çok zor sökülebilir bir hale gelmelerine karşın Z-Shield® PPF yıllar sonra aracın yüzeyinden söküldüğünde altından ilk gün aldığınız parlaklığıyla aracınız çıkar.

Z-Shield® Boya Koruma Filmi; çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği lekeleri, asit yağmurları, hava kirliliği, erimiş asfalt gibi dış etkenlerden aracınızı koruyarak, orijinal görüntüsünü güvence altına alır.

Z-Shield® şeffaf boya kalkanıdır. Aracınızın rengini ve görüntüsünü etkilemeden yüzeye yapışır. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. Aracın orijinal boyası korunarak bir gün satmak istediğinizde kolayca sökülen Z-Shield® boya koruma kalkanının altından aracınız tamamen orijinal boyası ile çıkar ve değerine değer katılmış olur.

Folyo Sökülürken Boyaya Zarar Verirmi?

Aracınızın orjinal boyalı parçalarına folyo söküm esnasında hiçbir şekilde zarar vermez. Boyalı parçalara ve başka yerde kaplanmış araçların folyo sökümlerine garanti vermemekteyiz. Boyalı ve onarım görmüş parçalar kaplama öncesi tespit edilip rapor edilir.

Z-Shield® Boya koruma filmi uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar