Ziebart Uygulamalar

Ziebart aracını seven, görselliğine ve temizliğine önem veren otomobil severlerin ortak adresidir.

Ceramic_01

CERAMIC Z-GLOSS®
Seramik Kaplama

Otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik 9H sertlik derecesi ile aracın boyasını olumsuz dış etkenlere karşı bir zırh gibi koruma altına alır.

Diamond-01

DIAMOND GLOSS®
Nano Boya Koruma

Ziebart'ın uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarının bir ürünüdür. Boya koruma endüstrisinin en üst standart olarak kabul ettiği üründür. Diamond Gloss Boya Koruma ile aracınız her zamankinden daha parlak.

Protect-01

PROTECT-A SHINE®
Ultra Boya Koruma

Boya koruma sistemlerinde hızlı ve ekonomik çözüm. Aracınızın boyasındaki zift, sinek artıkları, reçine, demir tozu gibi kalıntıların özel eldivenlerle yıkanmasıyla başlar. Bütün yüzeyler el ile detaylı bir şekilde temizlenir.

detayli_ic-01

ANTİ-BAKTERİYEL DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Ziebart'ın anti-bakteriyel detaylı iç temizliği size ve sevdiklerinize daha sağlıklı bir ortam sunar. Ziebart’ın patentine sahip olduğu A-B Interior Cleaner detaylı temizlik ürünü benzersiz bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlar.

icMekanKoruma-01

INNER-GUARD®
İÇ MEKAN KORUMA

Inner-Guard PLUS detaylı bir şekilde temizlenmiş aracın iç mekanına uygulanır. Kumaş ve deri koltuklar için ayrı ayrı üretilmiş Ziebart’ın patentine sahip olduğu ürünler kullanılır.

mikropKalkani-01

GERM DEFENDER
MİKROP KALKANI

Germ Defender Mikrop Kalkanı otomotiv sektöründe kullanılan en etkili dezenfeksiyon sistemidir. Araç dezenfeksiyonunda Ziebart'ın dünya da rakipsiz olduğu bir uygulamadır.

detaylidis-01

DETAYLI DIŞ TEMİZLİK A'DAN Z'YE TEMİZLİK

Ziebart dış yüzey detay uygulamaları otomobilinizin orijinal görüntüsüne geri dönmesini sağlar. İşlemler en ince detayına kadar büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

camFilmi-01

METALİZE
CAM FİLMİ

Ziebart Cam filmi konforlu bir sürüş ve sağlığınız için en iyisi. Güneşin zararlı ışınlarına karşı % 99.9 UV (ultra viole) filtresi sağlar. Ziebart tarafından uygulanan cam filmleri ömür boyu garantilidir.

ZShild

Z-SHIELD PPF
BOYA KORUMA FİLMİ

Boya Koruma Filmi; çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği lekeleri, asit yağmurları, hava kirliliği, erimiş asfalt gibi dış etkenlerden aracınızı koruyarak, orijinal görüntüsünü güvence altına alır.

pasOnleme-01

RUST PROTECTOR® PAS ÖNLEME

Rust Protector® Aracınızın gözle görülmeyen metal aksamında paslanmaya ve korozyona karşı dünyada patentli tek ürün. Pas önleme sistemi, Ziebart Ar-Ge uzmanları tarafından geliştirilerek günümüzde ki hâlini almıştır.

sesYalitimi-01

SOUND BARIRIER®
SES YALITIMI

Sound Barrier® Aracınız ile yol arasında gözle görünmeyen bir ses kalkanı oluşturur. Ses yalıtımı uygulamasının bir diğer faydası da aracın alt takımlarını koruma altına almasıdır. Bu kaplama ses yalıtımı sağladığı gibi nemi önler.

gocuk-01

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMI - PDR

Dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin aracın orijinalliğini bozmadan özel aparatlar ile düzeltilerek eski haline getirilme işlemi.

Araç Bakımında
1 Numara

400
Franchise

servis

1300
Servis Merkezi

ulkede

36
Ülkede

25milyon

25 Milyon
Korunan Araç

Ziebart_63yil

63
Yıl

Ziebart Franchise Desteği ile Sizde Kazanın

Ziebart ailesine katılmaya hazır mısınız? Ziebart servis istasyonuna sahip olmak bir ayrıcalıktır.

İş Geliştirme Planı

Eğitim Desteği

Konum Geliştirme

Pazarlama & Reklam

Ziebart Türkiye yatırımcıya Ziebart isim hakkını ve tabelasını kullandırmanın yanı sıra istasyonda çalışacak teknik ekibin eğitimini, satış sorumlusu eğitimlerini, personelin sertifikalandırılmasını, anlaşmalı şirketlerin ve müşterilerin datalarını ortak kullanıma açılmasını da sağlamaktadır.

Alınan Ödüller & Teşekkürler

Ziebart istasyonlarında yaptırdığınız işlemler sonucunda aldığınız garanti belgeleri bütün Ziebart bayilerinde geçerlidir.

Ziebart Yanımda ŞİMDİ İNDİR

Dünyada Ziebart

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar