RENK DEĞİŞİM FİLMLERİ

Ziebart renk değişim filmleri, otomobilinize mevcut renginden farklı bir görünüm sunar.

Otomobilinizi hayallerinizdeki renge dönüştürmek ve beraberce karar verebilmek adına sizleri Ziebart istasyonlarına bekliyoruz.

ZIEBART RENK DEĞİŞİM FİLMLERİ

Ziebart renk değişim filmleri, otomobilinize mevcut renginden farklı bir görünüm sunarken, 110 mikron kalınlığı ile otomobilinizi dış etmenlerin olumsuz etkilerinden de korumaya yardımcı olur. 96 klasik renk seçeneği sunar. ZIEBART renk değişim filmleri uygulamasına kullanım boyunca tavsiye edilen talimatlara uyulması şartıyla 30 ay garanti vermektedir.

Renk Değişimi neden istenir ?

Zamanla kullandığımız otomobillere değişiklik yaparak hayatımıza heyecan katmak isteyebiliriz. Bazen istediğimiz renkte otomobil bulmayabilir ama hayalimizdeki renge ulaşmak isteriz. Böyle durumlarda ZIEBART, sizlere kaliteli ve koruyuculuğu olan 96 farklı renk seçeneği ile master ustalarımızla sizlere yardımcı olacaktır.

Mat Şeffaf Kaplama Avantajları

Mat şeffaf kaplamalar otomobilin rengine sadık kalarak mat görünümüyle kullanıcısına yepyeni bir heyecan katar. Şeffaf mat kaplama yaptırdığınızda ruhsat değişikliği ve muayene zorunluluğu olmayacaktır.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar