ARAÇ KAPLAMA FİLMİ

Aracınızın boyasını reçine, kuş pislikleri, yol kimyasalları gibi zararlı etmenlere karşı korur.

Araç kaplama yaptırarak otomobilinizin değerini korumak ve yıpranma sürecini yavaşlatmak için biz hazırız ve sizleri Ziebart istasyonlarına bekliyoruz. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. 

Z-TECH HYBRID BOYA KORUMA FİLMİ

Z-TECH boya koruma filmi 165 mikron kalınlığında şeffaf bir kaplamadır. Bu uygulama 30 ay garantilidir. Z -TECH Boya Koruma Filmi, kullanım talimatlarına dikkat edildiği takdirde 30 ay boyunca aracınızı korur ve tekrar yenilenmesi için kolayca aracın yüzeyinden sökülür.  

Ziebart Z-TECH boya koruma filmi; yüzeysel çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği gibi olumsuz dış etmenlerin zararlarını minimize ederek otomobilinizin değerini korumaya yardımcı olur.

Folyo Sökülürken Boyaya Zarar Verir mi?

Boyalı parçalara ve başka yerde kaplanmış araçların folyo sökümlerine garanti vermemekteyiz. Boyalı ve onarım görmüş parçalar kaplama öncesi tespit edilip rapor edilir.

Araç Kaplama Şu Adımları İçerir

Hazırlık: Araç kaplama işlemi öncesinde aracın yüzeyi temizlenir ve gerekirse araç üzerindeki çıkartmalar veya diğer unsurlar kaldırılır. Orijinal boyada herhangi bir hasar veya çizik varsa, bu sorunların giderilmesi için gerekli önlemler alınır.

Ölçümler ve Kesim: Araç yüzeyi ölçülerek, kaplama malzemesi bu ölçülere göre kesilir. Bu, her aracın özel ölçülerine ve şekline uygun bir kaplama sağlamak için önemlidir.

Uygulama: Kesilen kaplama malzemesi, profesyonel bir şekilde aracın dış yüzeyine uygulanır. Uygulama sırasında kabarcık oluşumunu önlemek ve düzgün bir görünüm elde etmek için özel araçlar kullanılır.

Boya koruma filmi uygulaması hakkında bilgi ve Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar