PROTECT-A-SHINE

Ultra Boya koruma sistemlerinde hızlı ve ekonomik çözüm

Boya koruma işlemi aracınızın boyasındaki zift, sinek artıkları, reçine, demir tozu gibi kalıntıların Ziebart tarafından üretilmiş özel ürünlerle temizlenmesiyle başlar. Bütün yüzeyler itina ile temizlendikten sonra Protect-AShine aracın bütün dış yüzeylerine uygulanarak kalıcı bir parlaklık ve koruma sağlanmış olur.

İLK GÜNKİ GİBİ IŞILTILI

Ziebart Protect-A-Shine işlemi aracınızın boyasındaki zift, sinek artıkları, reçine, demir tozu gibi kalıntıların özel eldivenlerle yıkanmasıyla başlar. Bütün yüzeyler el ile detaylı bir şekilde temizlenir. Krom ve plastik yüzeyler, jantlar, tekerlekler ve camlar detaylı bir şekilde her biri kendi bölgesi için Ziebart tarafından üretilmiş özel ürünlerle temizlenerek eski parlaklığına geri döndürülür. Aracınız itina ile temizlendikten sonra Ziebart Protect-A-Shine aracın bütün dış yüzeylerine uygulanarak güçlü bir koruma ve kalıcı parlaklık sağlanmış olur. Ziebart Protect-A- Shine Ziebart mühendislerinin yaptıkları AR-GE çalışmaları sonucunda üretilmiş son derece etkili bir boya koruma ürünüdür. Uzun süreli bir koruma ve parlaklık sağlar.

Protect-A- Shine uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar