Seramik Kaplama
CERAMIC Z-GLOSS®

Boya Korumada Nano-Teknoloji; Seramik Kaplama

Z-Gloss Seramik Kaplama otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik katman sayesinde aracınız boyası dış etkenlere karşı mükemmel bir direnç sağlar.

3 KATMANLI SERAMİK KORUMA

Z-Gloss Seramik Kaplama , Ziebart’ın otomobilinizin boyasını mümkün olan en uzun süre korumak için 65 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği gerçek seramik kaplamadır.

Z-Gloss Seramik Kaplama otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik 9H sertlik derecesi ile aracın boyasını olumsuz dış etkenlere karşı bir zırh gibi koruma altına alır.

Özel geliştirilmiş 3 ayrı kimyasaldan oluşan çok katmanlı formülü, aracınızı kimyasal dış etkenlere , asit yağmurlarına, kuş pisliklerine, reçineye karşı korurken aynı zamanda aracın boyasında mikro çizik oluşumunuda engeller. Ziebart’ın ön gördüğü koruma süresince araç boyasının parlaklığını koruyarak otomobilinizin her zaman yeni görünmesini sağlar.

Z-Gloss Ziebart’ın 65 Yıllık deneyim ve arge çalışmalarının bir ürünü olarak şu an dünyada uygulanabilecek en iyi seramik kaplamadır. 

Z-Gloss uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar