Araç Tutkunlarına

Ziebart aracını seven, görselliği ve temizliğine önem veren bütün otomobil severlerin ortak adresidir. Ziebart hizmet noktalarında sizi karşılayacak olan uzman personelimiz aracınızın ihtiyacı olan bütün uygulamalar konusunda sizleri bilgilendirecektir. Araç sahiplerinin ihtiyaçları farklılık gösterir. Ziebart size ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunar. Dünyada kayıtlı 25 milyon Ziebart müşterisi mevcuttur. Bu müşterilerin çoğu her yıl birkaç kez hizmet almaktadır. Ziebart için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Ziebart hizmet noktalarında yaptırdığınız işlemler sonucunda aldığınız garanti belgeleri dünyadaki bütün Ziebart bayilerinde geçerlidir.

Ziebart oto kuaför

Bayiden Sonra İlk Adres

Ziebart bayiden sıfır aracınızı aldıktan sonra gideceğiniz ilk adrestir. Z-Gloss® Seramik Kaplama, Z-Shield® Boya Koruma Filmi, Ziebart Cam Filmleri sıfır araç sahiplerinin vazgeçemediği ürün ve hizmetlerdir. Sertifikalı teknisyenler tarafından uygulanan bu hizmetlerle aracınız ilk günkü ışıltısını uzun süre koruyacaktır.

Ziebart otomobil yat motorsiklet uçak

Motorsiklet, Yat, Özel Jet...

Ziebart Premium servislerimiz Z-Dent, Z-Marine, Z-Air hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Z-Dent hizmetleri otomobillerdeki göçük ve mini onarımların yapılmasını kapsar. Yapılan onarımlar aracın boyanmasına sebep olmadığı için değeri kaybının önüne geçilmiş olunur. Z-Marine tekne sahiplerinin ihtiyaç duydukları tüm temizlik ve bakım hizmetlerini sunar. Tekne gövdelerinin seramik kaplanması, krom yüzeylerin parlatılması, teknelerdeki istenmeyen kokuların giderilmesi, tavan, taban ve döşeme yüzeylerin temizlenmesi gibi hizmetler gezici ekiplerimiz tarafından teknelerin bulundukları marinalarda verilmektedir. Z-Air özel jet sahiplerinin son yıllarda çok rağbet ettikleri hizmetleri sunar. Uçakların kabin içi detaylı temizliği, uçağın buzlanma ve diğer olumsuz doğa koşularından minimum etkilenmesini sağlayan seramik kaplama gibi hizmetler uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ziebart boya koruma

Filo Hizmeti

Şirketlerin bünyesinde bulunan ve yoğun kullanılan araçların bakım ve temizliği son derece önemlidir. Ziebart verdiği profesyonel hizmet kalitesiyle büyük firmaların bir numaralı tercihidir. Yüksek miktarda araç sayısına sahip olan firmalar Ziebart’ın çözüm ortaklığı sayesinde hem araçlarını daima temiz tutabilmekte hem de değer kaybının önüne geçebilmektedirler.

 

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR