CERAMIC Z-GLOSS®

Boya Korumada nano-teknoloji; Z-Gloss® Seramik Kaplama.

Z-Gloss® Seramik Kaplama , Ziebart’ın otomobilinizin boyasını mümkün olan en uzun süre korumak için 60 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği gerçek seramik kaplamadır.

Z-Gloss® Seramik Kaplama otomobilinizin boyasına kusursuz bir şekilde tutunur. Oluşturduğu güçlü ve koruyucu seramik katman sayesinde aracın boyasına dış etkenlere karşı mükemmel bir direnç sağlar.

Özel geliştirilmiş 3 ayrı kimyasaldan oluşan çok katmanlı formülü, aracınızı kimyasal dış etkenlere , asit yağmurlarına, kuş pisliklerine, reçineye karşı korurken aynı zamanda aracın boyasında mikro çizik oluşumunuda engeller. Ziebart’ın ön gördüğü koruma süresince araç boyasının parlaklığını koruyarak otomobilinizin her zaman yeni görünmesini sağlar.

Z-Gloss®  Ziebart'ın 60 Yıllık deneyim ve arge çalışmalarının bir ürünü olarak şu an dünyada uygulanabilecek en iyi seramik kaplamadır. 

Z-Gloss® uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Ziebart istasyonlarını arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

© Ziebart Türkiye 1991 - 2021 Ziebart ve Tidy Car markaları Türkiye'de tescilli markalardır. 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.